OpenAI Assistants (1.0.0-beta14) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Revert
ka: დაბრუნება
