OpenAI Assistants (1.0.0-beta15) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
