OpenAI Assistants (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Close
am: ዝጋ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
