OpenAI Assistants (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Revisions
cs: Revize

en: Send
cs: Poslat

en: Close
cs: Zavřít

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Messages
cs: Zprávy

en: You
cs: Vy

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
cs: @type: smazána revize %title %revision.

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
cs: @type: vrácena revize %title %revision.

en: Revert to earlier revision
cs: Vrátit se k předchozí revizi

en: Delete earlier revision
cs: Smazat předchozí revizi

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: View all revisions
cs: Zobrazit všechny revize

en: Revert all revisions
cs: Vrátit všechny revize

en: Set as current revision
cs: Označit jako aktuální revizi
