OpenAI Assistants (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: @type: deleted %title revision %revision.
ku: @type: پێداچوونەوەی %revision  %title سڕایەوە.

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر
