OpenAI Assistants (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Send
mr: पाठवा

en: Close
mr: बंद

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
