OpenAI Assistants (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Close
ps: تړل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون
