OpenAI Assistants (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Close
nn: Lukk

en: Authored on
nn: Skrive

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Trigger
nn: Utløysar

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
