OpenAI Assistants (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Files
is: Skrár

en: Created
is: Stofnað

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Send
is: Senda

en: Close
is: Loka

en: Revision
is: Útgáfa
