OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Model
et: Mudel

en: Send
et: Saada

en: Close
et: Sulge

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Messages
et: Sõnumid

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Trigger
et: Lüliti

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: View all revisions
et: Vaata kõiki versioone

en: Revert all revisions
et: Muuda tagasi kõik versioonid

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
et: Redaktsiooni vaatamiseks on vajalik ka sisu elemendi vaatamise õigust.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
et: Redaktsiooni lähtestamiseks on vajalik sisu elemendi muutmise õigust.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
et: Redaktsiooni kustutamiseks on vajalik ka sisu elemendi kustutamise õigust.
