OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Model
lv: Modelis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
