OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to no translation catalogue (43 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Author
no: Forfatter

en: Download
no: Last ned

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Files
no: Filer

en: Created
no: Opprettet

en: Revisions
no: Versjoner

en: Model
no: Modell

en: Close
no: Lukk

en: Authored on
no: Opprettet

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Messages
no: Meldinger

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision slettet.

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: Trigger
no: Utløser

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision tilbakeført.

en: Revert to earlier revision
no: Tilbakestill til en tidligere versjon

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Assistant
no: Assistent

en: View all revisions
no: Se alle revisjoner

en: Revert all revisions
no: Tilbakestill alle revisjoner

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
no: For å se en revisjon, trenger du også tilgang til å se innholdsobjektet.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
no: For å tilbakestille en revisjon, trenger du også tilgang til å redigere innholdsobjektet.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
no: For å slette en revisjon, trenger du også tilgang til å slette innholdsobjektet.
