OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Files
oc: Fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Send
oc: Mandar

en: Close
oc: Tampar

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Messages
oc: Messatges

en: Revert
oc: Restablir

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Changed
oc: Modificat

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
oc: @type  : « %title » - version '%revision' suprimida.

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
oc: @type  : « %title » remplaçat per la revision %revision.

en: Revert to earlier revision
oc: Canvia a una revision anteriror

en: Delete earlier revision
oc: Suprimís una revision anterior
