OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Files
sv: Filer

en: Created
sv: Skapad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Model
sv: Modell

en: Send
sv: Skicka

en: Close
sv: Stäng

en: Authored on
sv: Författad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Messages
sv: Meddelanden

en: You
sv: Du

en: Revert
sv: Återställ

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sv: @type: raderade version %revision av %title.

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sv: @type: återställde version %revision av %title.

en: Revert to earlier revision
sv: Återgå till tidigare version

en: Delete earlier revision
sv: Radera tidigare version

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: View all revisions
sv: Visa alla versioner

en: Revert all revisions
sv: Återställ alla versioner

en: @date by @username
sv: @date av @username

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
sv: För att se en version behöver du också behörighet att se innehållsobjektet.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
sv: För att återställa en version behöver du också behörighet att redigera innehållsobjektet.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
sv: För att radera en version behöver du också tillstånd att ta bort innehållsobjektet.
