OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Instructions
te: సూచనలు
