OpenAI Assistants (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Files
ja: ファイル

en: Created
ja: 作成

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Send
ja: 送信

en: Close
ja: 閉じる

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Messages
ja: メッセージ

en: Revert
ja: 戻す

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: Revision
ja: リビジョン

en: Changed
ja: 変更済

en: Revision of %title from %date
ja: %date 時点での %title のリビジョン

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ja: 本当に、%revision-date 時点のリビジョンに戻してもよろしいですか？

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ja: 本当に、%revision-date 時点のリビジョンを削除してもよろしいですか？

en: @type: deleted %title revision %revision.
ja: @type: %titleのリビジョン%revisionが削除されました。

en: Delete all revisions
ja: すべてのリビジョンを削除

en: Trigger
ja: トリガー

en: >
ja: より大きい

en: Copy of the revision from %date.
ja: %dateのリビジョンのコピーです。

en: @type: reverted %title revision %revision.
ja: @type: %titleがリビジョン%revisionに戻されました。

en: Revert to earlier revision
ja: 以前のリビジョンに戻す

en: Delete earlier revision
ja: 以前のリビジョンを削除

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン

en: View all revisions
ja: すべてのリビジョンを表示

en: Revert all revisions
ja: すべてのリビジョンを戻す

en: @date by @username
ja: @date @username が投稿

en: @langname revisions for %title
ja: %titleの@langnameのリビジョン

en: Set as current revision
ja: 現在のリビジョンに設定

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
ja: リビジョンを表示するには、コンテンツを表示する権限も必要です。

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
ja: 特定のリビジョンに巻き戻すには、そのコンテンツを編集する権限を持っている必要があります。

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
ja: リビジョンを削除するには、コンテンツを削除する権限も必要です。
