OpenAI Assistants (1.0.0-beta8) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Revisions
bs: Revizije

en: Send
bs: Pošalji

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bs: @type: obrisan %title revizijom %revision.

en: Trigger
bs: Okidač

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bs: @type: povraćen %title revizijom %revision.

en: Revert to earlier revision
bs: Povrati na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
bs: Izbriši ranije revizije
