OpenAI Assistants (1.0.0-beta8) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: Changed
ht: Chanje
