OpenAI Assistants (1.0.0-beta8) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Messages
kk: Хаттар

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: Trigger
kk: Триггер

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
