OpenAI Assistants (1.0.0-beta8) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
