OpenAI Assistants (1.0.0-beta8) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Revision
ne: संशोधन
