OpenAI Assistants (1.0.0-beta9) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Close
az: Bağlı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Messages
az: Mesajlar

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş
