OpenAI Assistants (1.0.0-beta9) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Revisions
bg: Редакции

en: Send
bg: Изпрати

en: Authored on
bg: Написано на

en: Messages
bg: Съобщения

en: You
bg: Ти

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Trigger
bg: Тригер

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция
