OpenAI Assistants (1.0.0-beta9) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Send
mn: Илгээх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
