OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Owner
eu: Jabea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
