OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Processor
hi: प्रोसेसर

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
