OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Download
id: Unduh

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Refresh
id: Segarkan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Processor
id: Prosesor

en: Owner
id: Pemilik

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
