OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Refresh
ru: Обновить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Processor
ru: Процессор

en: Owner
ru: Владелец

en: Authored on
ru: Создан в

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Changed
ru: Изменение

en: Processed
ru: Обработано

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.
