OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
