OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Refresh
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Processor
uk: Обробник

en: Owner
uk: Власник

en: Authored on
uk: Створено

en: No files found.
uk: Файли не знайдені.

en: Metadata
uk: Метадані

en: Changed
uk: Змінено

en: Processed
uk: Оброблене

en: Downloaded
uk: Звантажено

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
