OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Processed
hu: Feldolgozott

en: Endpoint
hu: Végpont
