OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
