OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
