OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon
