OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Owner
sv: Ägare

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
