OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
