OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Owner
is: Eigandi
