OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
