OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Download
vi: Tải về

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Processor
vi: Bộ xử lý

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: No files found.
vi: Không tìm ra.

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Downloaded
vi: Đã lấy về
