OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
