OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Authored on
ka: დაიწერა
