OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
