OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
