OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Processor
pl: Procesor

en: Owner
pl: Właściciel

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Processed
pl: Przetworzone
