OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
