OpenAI Client (1.1.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Image size
no: Bildestørrelse

en: On
no: På

en: root
no: rot

en: Created
no: Opprettet

en: Off
no: Av

en: Custom
no: Tilpasset

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Amount
no: Beløp

en: Owner
no: Eier

en: Example
no: Eksempel

en: log
no: logg
