OpenAI Client (1.1.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Send
af: Stuur
