OpenAI Client (1.1.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Details
be: Падрабязна

en: Send
be: Адаслаць

en: Owner
be: Уладальнік

en: Tools
be: Прылады

en: - Select -
be: - Выбраць -
