OpenAI Client (1.1.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Example
bo: དཔེར་ན།
