OpenAI Client (1.1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
